Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bambussöe eelised

See on jätkusuutlik

Bambuse süsi on toodetud kiiresti kasvavast moso bambusest. Antud bambuse liik suudab kasvada päevas 60 sentimeetrit või rohkem. Kahe kuni kolme kuuga saavutab pikkuseks üle 18 meetri.
Tänu moso bambuse kasvuomadustele tekivad taimele miljonid väiksed poorid, protsess võtab aega umbes viis aastat. Just need imepisikesed augud annavad bambuse söele omaduse, mis täidab nii deodoriseerija kui niiskusekoguja funktsiooni. Seda bambuseliiki on just selle eemärgiga Aasias kasutatud juba üle 5 sajandi.
Bambusmetsi istutatakse üle terve Aasia ja saades pidevalt kinnitust selle kasulikkusest on istutamisalad pidevalt suurenemas. Tänu tõsiasjale, et bambuse kasvamine seemnest täiskasvanud taimeks võtab aega ainult viis aastat on see hõlpsasti kättesaadav kõigile tulevastele põlvkondadele.
Korraliku hoolduse korral peab bambussöe toode vastu kuni aasta. Pärast seda saab kasutatud söe saata tagasi looduslikku ringlusesse, kuna tegemist on 100% loodusliku tootega.

Eemaldab/elimineerib lõhnad…

… mitte ei kata ega varja. Võrreldes tavalise söega on bambuse söel kümme korda suurem pind, mis muudab imavuse neli korda võimsamaks. Bambuse söe poorne struktuur omab lugematul arvul imepisikesi auke, mis tõhusalt imevad lõhnu, niiskust ja saastunud õhuosakesi nagu näiteks formaldehüüdid, ammoniaak ja benseen.
Bambuse söel on mitmeid kasutusalasid , nagu näiteks:
-deodoriseerija Teie külmikus, sügavkülmas, magamistoas ja vannitoas, trennikotis, jalatsites, köögis, autos, lemmikloomadega kohtades, renoveerimisalades, garaažis, mähkme prügikastis
-õhufilter, mis imab mürgiste kemikaalide osakesi

Imab üleliigse niiskuse

Bambuse süsi omab negatiivset iooni laengut, mis imab lõhnu ja üleliigset niiskust õhus. Seda tänu oma tihedale ja poorsele ehitusele.
Võimalikud kasutusalad: -niiskuseimaja Teie sahtlis, kapis, garaažis, keldris ja teistes panipaikades.

Puhastab ja mineraliseerib vett

Kokkupuutel veega muudab bambuse süsi selle pehmemaks, imab kahjulikud mineraalid, kaasaarvatud kloori, ja vabastab vette omakorda naturaalsed mineraalid (kaltsium, naatrium, magneesium).
Võimalikud kasutusalad:
-akvaariumi filter
-veefilter
-pesuvee ja teiste mitte joodava vee filteerimiseks

Reguleerib niiskuse hulka pinnases

Segades bambuse söe graanulid pinnasega, imavad poorid liigse niiskuse ja hoiavad selle endas. Niiskus vabastatakse tagasi pinnasesse kui pinnas muutub kuivaks, tagamaks parema õhutuse murule, taimedele ja köögiviljadele.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.