Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Oleme siia kogunud kokku küsimused, mida meilt on korduvalt küsitud.

Kuhu saan esitada oma küsimused?

Kui Sinul on tekkinud küsimus(ed), millele siin vastust pole – võta julgelt ühendust täites ära kontaktilehel olev vorm või kirjutades aadressile info@lifeshine.ee

Kellele on meie tooted suunatud?

Absoluutselt kõigile. Seda just seetõttu, et antud toode on täiesti looduslik. Seega sobib see kõigile, alates väikelastest kuni eakateni.

Mida Ever bamboo kotike sisaldab?

Kotis on ainult üks koostisosa – 100% Moso bambussüsi.

Miks peaksin otsustama Ever Bamboo kasuks?

Enamus kasutusel olevatest õhuvärskendajatest sisaldavad kahjulikke kemikaale. Ever bamboo on turvaline ja looduslik alternatiiv. Lisaks kestab see palju kauem, kasulik ka rahakotile.

Kas ma pean “aktiveerima” Ever bamboo kotikese kui selle pakendist välja võtan?

Vastus on EI. Ever bamboo kotike on pakendis suletud kujul ja ei ole võimeline midagi imama enne kui pakend ei ole avatud. Lihtsalt võta kotike pakist välja ja aseta endale meelepärasesse kohta (jalatsisse, külmikusse, tuppa).

Miks kestab Ever bamboo kotike ainult aasta?

Ever bamboo kotikese tööpõhimõte on järgmine, kotike imab õhus olevaid saasteaineid ja hoiustab need ajutiselt enda poorides kuni “laadimiseni”. Kotikese asetamisel päikse kätte, UV kiirgus vabastab ja lagunab poorides olevad saasteained. Mõned tõsisemad mürkained nagu formaldehüüd võivad jätta väga väikses koguses jäägi pooridesse. Aja möödudes see koguneb, mis muudab Ever bamboo kotikese tõhusust imada õhust osakesi väiksemaks. Mõnikord kotike kestab kauem kui aasta; seda pead hindama Sina.

Kas Ever bamboo kotike on turvaline koduloomadele?

Jah! Everbamboo kotike sisaldab vaid ühte koostisainet – bambussüsi – milles ei ole kemikaale ega mürkaineid. Sellest tulenevalt on tegemist lemmikloomale ja lastele turvalise tootega.

Kuidas “laadida” Ever bamboo kotikest?

Laadimiseks aseta kotike iga 30-60 päeva järel päikese kätte  neljaks tunniks (2 tundi kumbki pool).

Kuidas “laadida” Ever bamboo kotikest päikesevaesel perioodil?

Ever bamboo kotike ei vaja “laadimiseks” soojust. UV kiired käivitavad “laadimise” protsessi ja UV kiirgus on olemas ka külmadel päevadel. Päike ei pruugi olla sama tugev ja kotikese võib jätta “laadima” kauemaks. Päikeselisel päeval kotikese asetamine toas olevale aknalauale ei pruugi olla nii tõhus ja seda põhjusel et enamus aknad blokeerivad “laadimiseks” vajaliku UV kiirguse.

Kas Ever bamboo kotikest saab “laadida” ka ahjus?

Palun ärge seda küll tehke.

Ever bamboo kotike jäi vihma kätte, kas see on nüüd rikutud?

Kotike ei pruugi olla välimuselt enam nii ilus aga see ei ole lõplikult kahjustunud. Lihtsalt aseta kotike päikese kätte ja lase kuivada. Kui kotike on uuesti kuiv siis hakkab süsi uuesti tööle.

Kas bambussüsi on taaskasutatav?

Absoluutselt! Bambussüsi on imeline toode. Peale aastat  õhuvärskendajana annab kotike oma panuse ka Sinu aias, kus see soodustab taimede kasvu ja lõpetab oma elutsükkli tootena, mis tuleb loodusest ja lõpuks annab oma panuse looduse hüvangule.

Miks bambussüsi on parem kui tavaline süsi?

Bambussüsi on lihtsalt üleüldse parem toode. Tavasüsi tehakse tavalistest puudest (mitte bambusest) mis tähendab, et puu maha võtmisel läheb aastakümneid aega enne kui puu elujõuline puu tagasi kasvab. Moso bambus on rohi ja kasvab elujõuliseks viie aastaga. Tavasüsi tootmine saastab õhku aga bambussöe tootmine on CO2 neutraalne protsess. Bambussöel on rohkem poore (umbes 10 korda) mis tähendab et see on võimsam mistõttu läheb seda vähem vaja.

Kas meie tegevus võtab toidu pandadelt?

Kindlasti mitte! Moso bambus on väga lai, tihe ja lehed kasvavad alles peale 4,5 meetrit maapinnast. Pandad söövad bambust mis on lähemal maapinnale ja lihtsamini kättesaadav.

Mis vahe on erivärvi Ever bamboo kotikestel?

Funktsionaalne erinevus puudub.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.